Szlak Wielkich Jezior Mazurskich jest prawdziwą mekką żeglarzy i osób ceniących niepowtarzalny klimat tego niezwykłego regionu. Malownicza okolica i liczne okazje pozwalające spędzać czas aktywnie co roku kuszą zarówno turystów, jak i stałych bywalców.

2020 rok wywrócił nasze wakacyjne plany do góry nogami. Wielu z nas musiało odwołać zarezerwowane swoje wymarzone wakacje.

Prezentownik dla żeglarza

Żeglarstwo to bez wątpienia pasjonująca dziedzina, aczkolwiek trzeba pamiętać, że koszt zakupu jachtu nie jest niski. Niestety, nie zawsze można sobie pozwolić na zakup. Z drugiej jednak strony istnieją takie rozwiązania jak wynajem jachtu. Dzięki temu nie musisz być milionerem, by móc popłynąć w daleki rejs.

Zielone lasy wokół, lazurowa woda, bajkowe krajobrazy i urokliwe miejscowości to bardzo kusząca wizja wakacji na Mazurach. A Mazury najlepiej poznawać z pokładu jachtu.

Prezentownik dla żeglarza

Każdego roku Mazury stają się celem tysięcy podróżnych, którzy w zaciszu Krainy Tysiąca Jezior poszukują odpoczynku i oddechu od szarej codzienności.

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Korzystając ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję, dowiedz się więcej