Czarter jachtów – port Ekomarina

port Ekomarina

Zobacz piękny port

Od 2011 roku wszystkie nasze jachty do wyczarterowania stacjonują w porcie Ekomarina w Giżycku. Jest to największy port śródlądowy na Mazurach. Wybudowany został w 2011 roku nad jeziorem Niegocin. Port zapewnia pełne zaplecze sanitarne oraz techniczne, co spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

Ekomarina jest świetnie dostosowana do wszystkich potrzeb żeglarzy. Posiada sanitariaty o łącznej powierzchni 412m2, kuchnię i pralnię. Każdy jacht ma dostęp do energii elektrycznej oraz wody. Znajdujący się przy porcie portu parking może pomieścić aż 168 samochodów osobowych oraz 4 autobusy. Nasze jachty do wyczarterowania mają wykupiony całosezonowy postój w Ekomarinie. Cumowanie w porcie, dostęp do sanitariatów i parking są wliczone w cenę czarteru.

Port Ekomarina znajduje się w najatrakcyjniejszej części Giżycka. Leży na północnym brzegu Niegocina, trzeciego co do wielkości jeziora na Mazurach. Mierząca 71 metrów długości kładka, łączy Ekomarinę i nabrzeże Niegocina z centrum miasta oraz pasażem, przy którym znajdą Państwo restauracje serwujące przepyszne dania, kawiarenki i apartamenty do wynajęcia. Kładka jest również idealnym punktem widokowym. Ekomarina sąsiaduje z plażą oraz strefą wykorzystywaną w lecie na różnorodne imprezy. W bliskim otoczeniu portu znajduje się przystanek PKS oraz dworzec PKP, co ułatwia dojazd. Na terenie portu funkcjonuje restauracja Tawerna Marina, urządzona w żeglarskim klimacie. Czy istnieje lepsze miejsce do czarteru jachtów na Mazurach?

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Korzystając ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję, dowiedz się więcej