Unia Eurpejska

Firma VIPJACHT zajmuje się czarterem jachtów na Mazurach. W naszej flocie znajdują się świetnie wyposażone jachty, zapewniające komfortowe warunki żeglarskie. Zapewniamy dogodne warunki czarteru jachtów oraz pełen serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W ramach świadczonych przez nas usług jest również organizacja eventów na jachtach oraz imprez firmowych. Zapraszamy do kontaktu!


Dane kontaktowe

Adres

ul. Dąbrowskiego 14, Giżycko

telefon

507 108 150

E-mail

biuro@vipjacht.pl

Formularz

Opracowanie nowego projektu wzorniczego nowoczesnej linii jachtów

Uchanie: 18.06.2012

Informujemy, iż przedsiębiorstwo Michał Krawczyk INWESTMAX realizuje projekt w ramach PODDZIAŁANIA 2.3.2 BONY NA INNOWACJE DLA MŚP PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ na lata 2014-2020

pt. "Opracowanie nowego projektu wzorniczego nowoczesnej linii jachtów w firmie Michał Krawczyk INWESTMAX"

Projekt dotyczy realizacji usługi polegającej na opracowaniu projektu wzorniczego nowoczesnej linii jachtów, w tym szczegółowe projekty 2 jachtów. Projekt charakteryzuje się innowacją produktową na skalę regionu. W wyniku realizacji projektu powstanie linia innowacyjnych jachtów wyróżniających się na tle konkurencji w kraju i za granicą. Efektami projektu będzie wprowadzenie nowych jachtów do obecnie posiadanej floty jachtów co wpłynie na wzrost konkurencyjności oraz rozpoczęcie produkcji nowych jachtów dzięki czemu zyska nową gałąź działalności. Pozwoli to na rozwój i znaczny wzrost pozycji konkurencyjnej firmy INWESTMAX.

Wartość projektu: 485 850.00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 335 749.95 PLN