Unia Eurpejska

Ofertę czarteru jachtów w Giżycku przygotowaliśmy tak, aby każdy znalazł odpowiednią dla siebie jednostkę. Wszystkie jachty znajdujące się w naszej flocie są świetnie wyposażone i zapewniają wysoki komfort żeglowania. Swoją wymarzoną jednostkę znajdą małe grupki znajomych, pary oraz całe rodziny z dziećmi. Żeglowanie jest świetną formą aktywności, a świeże Mazurskie powietrze doskonale wpływa na samopoczucie. Żeby spróbować żeglarstwa nie muszą Państwo mieć własnej jednostki. Czarter jachtów jest bardzo korzystny finansowo.

Sprawdź naszą ofertę

Antila 27 Prestige

Antila 27 Prestige

Zobacz jacht
Antila 33 Exclusive

Antila 33 Exclusive

Zobacz jacht
Antila 33 Prestige

Antila 33 Prestige

Zobacz jacht
Cobra 33 Exclusive

Cobra 33 Exclusive

Zobacz jacht
Delphia 33

Delphia 33

Zobacz jacht
Futura 36

Futura 36

Zobacz jacht
Futura 860

Futura 860

Zobacz jacht

Postaw na jakość, bezpieczeństwo i gwarancję niezapomnianych przygód. Postaw na VIPJACHT.

Żeglowanie to prawdziwa frajda, a dla wielu synonim wolności. To sport, forma turystyki, ale przede wszystkim wyśmienitej rekreacji. Trudno nie zgodzić się z faktem, że pływanie ekskluzywnym jachtem daje ogrom przyjemności i pozwala na jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny relaks. Niestety, ze względu na wysokie ceny tego typu jednostek, aktywnośc ta jest kojarzona z bogactwem i niedostępnością dla przeciętnego łowcy przygód. Firma Vipjacht wychodzi naprzeciw temu myśleniu oferując czarter na szeroki wybór jachtów żaglowych i motorowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno duże, przestronne jachty, jak i mniejsze, zwinniejsze jednostki, które na pewno będą odpowiadać Państwa potrzebom. Dzięki naszej opcji możecie Państwo w pełni wykorzystać doskonały wpływ na samopoczucie, jaki wywiera mazurskie powietrze. Oferowany przez nas czarter jachtów jest bardzo korzystny finansowo, dzięki czemu każdy może z niego skorzystać. Nie musicie Państwo posiadać własnej jednostki, by przekonać się jak dużą przyjemność daje żegluga.

Wszystkie jachty znajdujące się w naszej flocie są doskonale utrzymane, świetnie i w pełni wyposażone oraz zapewniają wysoki komfort żeglowania i są zawsze gotowe do rejsu, co jest gwarancją niezwykłej i niezapomnianej przygody. Z nami zapewnisz sobie bezpieczny i bajkowy wypoczynek, a urlop stanie się udany i pełen niezapomnianych wrażeń. Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Postaw na indywidualne dopasowanie: romantyczny rejs tylko we dwoje, wypad z całą rodziną czy przygoda w grupce kilku znajomych - każdy z tych planów zrealizujesz za pośrednictwem naszej propozycji. Pozwól sobie na spełnienie swoich marzeń i wypłyń na szerokie wody jachtem, który dla ciebie przygotowaliśmy. Przeżyj niesamowitą przygodę w gronie bliskich osób, pozwól sobie na relaks i odpoczynek na wodzie, żeglując majestatyczną jednostką, na którą dziś możesz sobie pozwolić.